Ta strona wciąż jeszcze nie jest skończona.

Postanowiłem jednak, że napiszę może co mam w planach na tej podstronie umieścić.

Początkowo ten dział miał nazywać się Linki i tylko linki do stron, które polecam miały się tutaj znajdować.
Potem jednak zmieniłem zdanie myśląc o tym, że chętnie zrobiłbym dział z inspiracjami, modułami i muzyką które polecam, być może nawet jakimiś skromnymi recenzjami? Dzięki temu uznałem, że może lepiej będzie zrobić dział Więcej, w którym znajdować się będą odnośniki do dodatkowych części mojego Serwisu, może lekko "off-topikowych".

No cóż, mam w każdym bądź razie nadzieję skończyć w niedługim czasie wszystkie podstrony tej witryny. Trwa to już zdecydowanie za długo. ;)

Podsumowując, na razie w tym dziale będzie tylko odnośnik do Archiwum Aktualności oraz kilka pozycji, które prawdopodobnie znajdą się w finalnej wersji strony.


Więcej

Archiwum Aktualności - przejdź do Archiwum Aktualności, w którym znajdują się stare wpisy z serwisu.


Inspiracje - przejdź do działu z inspiracjami, w którym po krótce opisuję inspiracje towarzyszące mi przez cały czas odkąd zajmuję się muzyką. (w planach)


Moduły, które polecam - przejdź do działu z ciekawymi modułami, na które natknąłem się podczas poznawania Trackerów. (w planach)


Muzyka, którą polecam - przejdź do działu z ciekawą muzyką, którą odkryłem, a która naprawdę warta jest posłuchania. (w planach)


Linki - przejdź do działu z linkami do stron, które polecam. (w planach)