Ta strona wciąż jeszcze nie jest skończona.

Myślę jednak, że tutaj nie będzie dużo poprawek do wprowadzenia, przynajmniej w tej wersji strony, dlatego to powinno się stosunkowo niedługo pojawić w pełnej formie.


Kontakt

Witaj na stronie kontaktowej!

Na ten moment strona ta nie oferuje niestety żadnego formularza kontaktowego (jak pierwotnie planowałem), ponieważ zrobienie tego w takiej formie, jak chciałem wymaga obsługi języka PHP przez serwer.
Nie oznacza to jednak przecież, że nie da się ze mną skontaktować. :) Muszę to jednak na razie zrobić w dość topornej formie.

Otóż zacznę może od wypisania kilku miejsc, w których da się ze mną skontaktować:

Polski Portal Amigowy - na PPA udzielam się cały czas od października 2015 roku, musisz jednak być zarejestrowany(-a) w tym serwisie, aby zobaczyć mój profil i się ze mną skontaktować
SoundCloud - na SoundCloudzie też bez problemu da się ze mną skontaktować, jednak również musisz mieć na nim konto
BandCamp - na BandCampie również można się ze mną skontaktować - zapraszam :)
Facebook (fanpage) - niedawno stworzyłem swoją oficjalną stronę na Facebooku, będącą prostym fanpejdżem - serdecznie zapraszam do kontaktu i odwiedzenia :)
Facebook (profil) - na Facebooku jestem (póki co) cały czas dostępny, więc też jest to jakaś forma kontaktu ;)
Instagram - jest to, co prawda, mniej preferowana przeze mnie forma kontaktu, jednak formalnie możliwa - jeśli tutaj napiszesz, na pewno odpowiem, jednak możliwe, że nie od razu


Poza tym istnieje oczywiście możliwość kontaktu ze mną poprzez e-mail, jednak ze względu na wzmożoną aktywność tzw. "spam-botów" w ostatnich latach, nie mogę go bezpośrednio podać na mojej stronie. Ze względu na to, że w tej chwili nie mam jak dodać formularza kontaktowego, zachęcam Cię do skontaktowania się ze mną za pośrednictwem miejsc wymienionych wyżej, np. za pośrednictwem SoundClouda, czy Polskiego Portalu Amigowego. Jeśli jednak jesteś zainteresowany(-a) kontaktem ze mną za pośrednictwem poczty e-mail, podam Ci przepis na skonstruowanie sobie mojego adresu. Pamiętaj jednak, że kategorycznie zabraniam Ci wykorzystywania mojego adresu e-mail w celach innych niż kontaktowe! Innymi słowami, najserdeczniej proszę Cię o nie udostępnianie tego adresu w żadnym miejscu bez mojej zgody - proszę użyj go tylko w celu skontaktowania się ze mną.

Oto wspomniany przepis:

Spójrz na logo mojej strony z moim pseudonimem artystycznym. Jeśli dodasz bezpośrednio po nim znak małpy i dopiszesz po nim, najpopularniejszą niegdyś, nazwę domeny dla poczty oferowanej przez firmę Microsoft, po niej kropkę i właściwą lokalizację, to adres będzie gotowy. :) Z tą nazwą domeny, chodziło mi oczywiście o tzw. "gorącą pocztę", jakby to po polsku brzmiało. ;) Lokalizacja (te kilka liter po kropce) jest taka sama, jak rozszerzenie pliku określające aplikację na system MS-DOS. ;) Mała podpowiedź do tego rozszerzenia: są to trzy litery, a pierwsza z nich to C. :) Powodzenia!